Maksuton webinaari to 19.11. klo 9: miksi tekoäly suosittelee kilpailijaasi? Varaa paikka →

Claude-markkinointi: opi käytännön tekoälykäytännöt

Matti Hirvonen
Matti Hirvonen CEO & Senior Consultant

Claudea ja glögiä tarjolla torstaina 3.12. markkinointipäättäjille.🎄

Meillä Mediashakella Claude on jokaisen tiimiläisen päivittäisessä käytössä. Oppimiskäyrä on ollut tänä vuonna erityisen jyrkkä. Nyt tuntuu, että alkaisi olla kiva jutella jo muidenkin kanssa, mitä ollaan opittu ja jakaa kokemuksia. Niinpä päätettiin järkätä joulukuussa markkinointipäättäjille suunnattu maksuton iltapäivä aiheesta.

Jos aiheet kiinnostavat, niin tervetuloa meidän toimistolle Helsingin keskustaan 3.12. iltapäiväksi muiden markkinointipäättäjien seuraan.

Agendalle on suunniteltu seuraavaa:

1️⃣ Näytämme, miten olemme Mediashakella rakentaneet käytännöt Clauden käyttöön: miten skillit, asiakaskonteksti ja työkalut jaetaan tiimien sisällä ja välillä, jotta kaikkea ei tarvitse keksiä joka kerta alusta ja tekoäly saadaan tekemään tehtäviä loppuun saakka.

2️⃣ Teemme muutaman demon ihan livenä, niin näet konkretiassa miten prosesseja voi automatisoida agenteille. Ilmoittautumislinkissä saa ehdottaa omia käyttötapauksia.

3️⃣ Juttelemme siitä, miten tekoälyä hyödynnetään eri firmoissa ja mitä kokemuksia on kertynyt. Jokainen jakaa sen verran kuin haluaa.

Rento iltapäivä ja käytännön juttuja ilman turhaa hypetystä.

Meiltä mukana minä ja meidän AI- ja analytiikkataikuri Jon Stockus.

Paikkoja on 10, ja kokoamme porukan niin, että kaikki saavat siitä jotain irti. Siksi en valitettavasti voi luvata paikkaa ihan kaikille. Jatkossa varmasti kuitenkin järkätään webinaareja ja muuta kivaa aiheesta.

Lisätietoa ja ilmoittautuminen: https://lnkd.in/dhgXJ48H

Lue myös